Kontakt

Fält markerade med * är obligatoriska

Kontoret

031-742 25 80
carlbergs@carlbergs.se

Fakturering

Vi tar gärna emot pdf-fakturor till: faktura@carlbergs.se.

Fakturor skall alltid innehålla:
• Beställarens/uthämtarens för- och efternamn
• Projektnummer och Projektnamn eller och projektplats

I övrigt gäller
• Vid omvänd moms skall tillhörande text skrivas samt VAT-nr.
• Skicka inte fakturakopior

Fakturor som saknar ovanstående kan komma att returneras

Arbetsorganisation

Magnus Nickegård

VD/PC
0705-91 15 28
magnus.n@carlbergs.se

matsw

Mats Warneflo

Kalkyl-/Arbetschef
0706-26 88 11
mats.w@carlbergs.se

monicabr

Monica Bragd

Ekonomi-/HR-chef
0705-23 94 44
monica.b@carlbergs.se

Veljko Vlahovic

Kalkylingenjör
031-742 25 84
veljko.v@carlbergs.se

Yvonne Widerström

KMA-ansvarig
0704-45 50 90
yvonne.w@carlbergs.se

Platschefer & Arbetsledare

Felix Sintorn

Mättekniker
0735-40 60 61
felix.s@carlbergs.se

Administration

dam

Petra Warneflo

Kalkyl och administration
0707-49 32 04
petra.w@carlbergs.se

christian

Christian Erlandsson

IT och Entreprenadingenjör
031-742 25 88
christian.e@carlbergs.se