Kontakt

Fält markerade med * är obligatoriska

Kontoret

031-742 25 80
carlbergs@carlbergs.se

Fakturering

Vi tar gärna emot pdf-fakturor till följande adress: faktura@carlbergs.se eller brevledes till vår adress.

Fakturor skall alltid innehålla följande information:
• Beställarens/uthämtarens för- och efternamn
• Projektnummer och Projektnamn eller och projektplats

I övrigt gäller
• Vid omvänd moms skall tillhörande text skrivas samt VAT-nr.
• Skicka inte fakturakopior

Fakturor som saknar ovanstående kan komma att returneras

Arbetsorganisation

Magnus Nickegård

VD
0705-91 15 28
magnus.n@carlbergs.se

matsw

Mats Warneflo

Kalkyl-/Arbetschef
0706-26 88 11
mats.w@carlbergs.se

monicabr

Monica Bragd

Ekonomi-/HR-chef
0705-23 94 44
monica.b@carlbergs.se

Platschefer & Arbetsledare

Administration

monicabr

Monica Bragd

Ekonomi-/HR-chef
0705-23 94 44
monica.b@carlbergs.se

dam

Petra Warneflo

0707-49 32 04
Mejl: petra.w@carlbergs.se

Yvonne Widerström

KMA-samordnare
0704-45 50 90
yvonne.w@carlbergs.se

christian

Christian Erlandsson

031-742 25 88
christian.e@carlbergs.se