Kontakt

    Fält markerade med * är obligatoriska

    Kontoret

    031-742 25 80
    carlbergs@carlbergs.se

    Fakturering

    Vi tar gärna emot pdf-fakturor till: faktura@carlbergs.se.

    Fakturor skall alltid innehålla:
    • Beställarens/uthämtarens för- och efternamn
    • Projektnummer och Projektnamn eller och projektplats

    I övrigt gäller
    • Vid omvänd moms skall tillhörande text skrivas samt VAT-nr.
    • Skicka inte fakturakopior

    Fakturor som saknar ovanstående kan komma att returneras

    Våra medarbetare

    Magnus Nickegård

    VD/PC
    0705-91 15 28
    magnus.n@carlbergs.se

    matsw

    Mats Warneflo

    Kalkyl-/Arbetschef
    0706-26 88 11
    mats.w@carlbergs.se

    Monica Bragd

    Ekonomi-/HR-chef
    0705-23 94 44
    monica.b@carlbergs.se

    Veljko Vlahovic

    Kalkylingenjör
    031-742 25 84
    veljko.v@carlbergs.se

    Yvonne Widerström

    KMA-ansvarig
    0704-45 50 90
    yvonne.w@carlbergs.se

    Kenny Rehnberg

    Platschef
    0705-58 12 03
    kenny.r@carlbergs.se

    thomasfri

    Tomas Fritsson

    Platschef
    0703-58 12 50
    tomas.f@carlbergs.se

    Robert Plomgren

    Platschef
    0706-58 11 54
    robert.p@carlbergs.se

    tomas

    Thomas Landell

    Platschef
    0761-18 60 66
    thomas.l@carlbergs.se

    Daniel Johansson

    Platschef/Arbetsledare
    0705-58 12 91
    daniel.j@carlbergs.se

    Therese Wislander

    Platschef/Arbetsledare
    0761-33 45 15
    therese.w@carlbergs.se

    Daniel Berner

    Platschef
    0702-59 02 09
    daniel.b@carlbergs.se

    Tobias Delersjö

    Platschef
    0760-30 30 82
    tobias.d@carlbergs.se

    Peter Karlsson

    Arbetsledare
    0728-55 63 78
    peter.k@carlbergs.se

    Jasmin Jakberger

    Mättekniker
    0730-92 44 78
    jasmin.j@carlbergs.se

    Felix Sintorn

    Mättekniker
    0735-40 60 61
    felix.s@carlbergs.se

    Petra Warneflo

    Kalkyl och administration
    0707-49 32 04
    petra.w@carlbergs.se

    Andreas Bragd

    Entreprenadingenjör
    031-742 25 88
    andreas.b@carlbergs.se